wersja do druku
Dziś jest:


Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.
 

dowiedz się wiecej

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze informacje z naszego serwisu wpisz swój adres e-mail.

[Error loading the WebPart 'NewsletterSubscription']
k:\Kentico\KenticoCMS4.1\CMSWebParts\Newsletters\NewsletterSubscriptionWebPart.ascx.cs(312): error CS0103: Nazwa „plcFirstName” nie istnieje w bieżącym kontekście
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-28 fax. 44 758-40-24

Odwiedziło nas już 165811 gościZabawa choinkowa w Sokołowie

Zabawa choinkowa w Sokołowie
Dnia 07.02.2013 r. pod hasłem "Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek" odbyła się zabawa karnawałowa w Szkole Podstawowej w Sokołowie. Dzieci z kl. I,II i III po raz pierwszy wystąpiły w strojach opoczyńskich, prezentując dawne zabawy naszego regionu.

Po występie, aby tradycji stało się zadość, każdy musiał obowiązkowo zjeść pączka!. Wszyscy wesoło bawili się w rytmach zespołu "Relax". Zabawa była bardzo udana i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Uczennice szkoły oprócz znajomości zabaw i tańców regionu opoczyńskiego, doskonale wykazały się znajomością języka nowożytnego, zaśpiewały kilka trudnych piosenek w języku angielskim, przygotowanych pod kierunkiem nauczyciela uczącego tego przedmiotu Pani dr Małgorzaty Janik. Dziewczynki zostały nagrodzone głośnymi brawami.
    
     
     
    
     
    
    

11-02-2013